Pages Navigation Menu

Prywatne kwatery Sanok, Hel, Sopot i Krynica Morska

Najlepsze pola campingowe w Polce

Najlepsze pola campingowe w Polce

Kiedy podróżujemy camperem, najważniejszą rzeczą, jaką musimy rozważyć jest to, gdzie będziemy się zatrzymywać na noc. Podróże camperem mogą przynieść nam dużo satysfakcji, ale będziemy musieli najpierw poświęcić dłuższą chwilę na organizację całego wyjazdu. Jakie są najlepsze pola campingowe w Polsce?

Camping Katowice

Tak naprawdę, w Polsce jest bardzo niewiele pól campingowych, które są otwarte przez cały rok. Na szczęście camping numer 215 w Katowicach taki jest. Miejsce to jest bardzo nowoczesne i ma świetne opinie. Całe pole jest bardzo czyste i komfortowe. Jeśli chcemy, możemy wynająć sobie domek letniskowy i trochę odpocząć od nocowania w samochodzie. Jednak największą zaletą tego pola jest to, że znajduje się w samym centrum miasta. Ceny są za to bardzo przystępne. W dodatku zatrzymuje się tutaj bardzo dużo obcokrajowców, więc będziemy mieli okazję przećwiczyć swoje umiejętności językowe.

Camping Domasławice

Teren jest bardzo duży, więc z pewnością się na nim zmieścimy. W dodatku w okolic jest bardzo wiele atrakcji, takich jak kort tenisowy czy park linowy. Dlatego z pewnością nie będziemy się tam nudzić. Sprzęt sanitarny jest bardzo czysty i nowoczesny. Niemniej jednak, niektórzy skarżą się na to, że część z toaletami została źle zaprojektowana i nie wykorzystuje dostępnego miejsca. W łazienkach znajdują się tylko dwie kabiny prysznicowe, przez co może się okazać, że będziemy musieli poczekać w kolejce. Niemniej jednak, przecież możemy myć się w camperze, jeśli akurat kolejka będzie za długa, a my będziemy się spieszyć. W weekendy organizowane są imprezy w okolicznej restauracji, więc będziemy mogli nie tylko odpocząć, ale też się pobawić.

Camping Marina PTTK w Szczecinie

Ma ono świetne położenie, bo znajduje się tuż obok jeziora Małe Dębie. To zdecydowanie jego największa zaleta, bo latem będziemy mogli w nim popływać. Ważne jest jednak to, żeby rezerwować miejsce wcześniej, bo ze względu na swoją lokalizację, miejsce to jest oblegane przez turystów. Znajdziemy tam też restaurację, w której będziemy mogli zjeść ryby, które zostały złowione w okolicznych jeziorach. Jakby tego było mało, to pole to jest stosunkowo tanie, bo za cztery osoby za dobę zapłacimy tu około 120 złotych. Jak na Szczecin, cena ta jest naprawdę konkurencyjna, w szczególności jeśli weźmiemy pod uwagę świetną lokalizację. Część sanitarna jest czysta i zadbana, więc możemy myć się w niej bez obaw. Znajdzie się tutaj miejsce na imprezy i na odpoczynek, więc podróże camperem będą prawdziwą przyjemnością.