Pages Navigation Menu

Prywatne kwatery Sanok, Hel, Sopot i Krynica Morska

Gdzie pojechać na weekend z drugą połówką?

Gdzie pojechać na weekend z drugą połówką?

Wyjazd z drugą połówką to najlepszy pomysł na zacieśnianie więzi i podkręcanie atmosfery związku. Planując taki wypad trzeba jednak brać pod uwagę nie tylko własne potrzeby i upodobania, ale przede wszystkim należy mieć na uwadze to, czego pragnie ta druga osoba. Często wymaga to pójścia na kompromis, jednak dla wspaniałej atmosfery podczas weekendu zdecydowanie warto. Część z panów może mieć problem z tym, gdzie zabrać swoją ukochaną na romantyczny wyjazd. Oto kilka propozycji.

Szybki wypad za granicę

Weekend trwa przeważnie dwa dni i to trochę mało czasu na to, aby zaplanować długie zagraniczne wojaże. Wystarczy jednak wziąć dzień lub dwa wolnego i można polecieć na romantyczną kolację do Mediolanu czy Paryża. Tanie linie lotnicze często oferują przeloty w bardzo korzystnych cenach. Warto śledzić promocje, a na spontaniczny wyjazd zawsze można zdecydować się w ostatniej chwili. A co jeżeli ktoś nie lubi latać samolotami?

Romantyczny wyjazd we dwoje na terenie kraju

Aby spędzić cudowny czas z ukochaną osobą wcale nie trzeba wyjeżdżać za granicę. W naszym kraju również nie brakuje wspaniałych miejsc i co ważne, można znaleźć je niemal w każdym regionie. Dla osób z romantyczną duszą szczególnie polecany jest wyjazd w mało zatłoczone miejsca. Piękno przyrody, która jeszcze nie została do końca skażona przez działalność człowieka podziwiać można na Podlasiu oraz na wschodniej Lubelszczyźnie. Z kolei osoby lubiące dobrą zabawę wśród ludzi świetnie odnajdą się w kurortach turystycznych – zarówno tych zlokalizowanych nad morzem jak i w górach.

Relaksujący czas we dwoje

Fantastycznym pomysłem na spędzenie weekendu tylko we dwoje jest wyjazd do hotelu. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie tylko zapomnicie o codziennych sprawach, ale również oderwiecie się od mało przyjemnych obowiązków takich jak gotowanie czy sprzątanie. Jeśli wybieracie hotel na romantyczny weekend tylko we dwoje, warto zadbać o atrakcje. Hotele oferują różne pakiety SPA dla dwojga czy dodatkową, romantyczną kolację przy świecach. Podczas takiego weekendu możecie spędzić również czas aktywnie, wybierając się na spacer po górach czy rowerową przejażdżkę.

Spokojny weekend w uroczym miasteczku

Na mapie naszego kraju nie brakuje bardzo urokliwych niewielkich miasteczek. Można do nich zaliczyć chociażby Sandomierz czy Kazimierz Dolny nad Wisłą. Pokój w niewielkim hoteliku w centrum miasteczka, spacer przy zachodzącym słońcu i kolacja przy blasku świec – tak niewiele wystarczy do tego, aby spędzić niezapomniane chwile z bliską sercu osobą. Wiele hoteli ma specjalnie przygotowaną ofertę przeznaczoną dla zakochanych.

Niezapomniany czar dużych miasta

Nie tylko małe miasteczka mają w sobie to coś, co przyciąga zakochanych. Zakochane pary równie chętnie wybierają się do Krakowa, Lublina czy Wrocławia. Popularne są zwłaszcza te miasta, które posiadają urokliwą historyczną część miasta, czy to będzie rynek czy starówka. W dużym mieście bez trudu można znaleźć nocleg o bardzo zróżnicowanym komforcie. Znajdzie się coś zarówno dla miłośników wygód jak i dla tych, którzy stawiają przede wszystkim na ekonomiczny wyjazd.