Pages Navigation Menu

Prywatne kwatery Sanok, Hel, Sopot i Krynica Morska

Najlepsze rzeczy do zrobienia w Londynie

Najlepsze rzeczy do zrobienia w Londynie

Najlepsze rzeczy do zrobienia w Londynie: Jeśli zdecydowałeś się odwiedzić Londyn, będziesz miał ochotę odwiedzić najlepsze miejsca w mieście. Będziesz miał możliwość poznania miasta i odkrycia jego ukrytych skarbów. Jeśli nie chcesz pozostać w hotelach zbyt długo, oto najlepsze miejsca do odwiedzenia w Londynie:

Tate Modern

Tate Modern to jedno z najstarszych muzeów sztuki w Londynie. Zostało zbudowane w 2000 roku i znajduje się w dzielnicy Bankside. Muzeum to posiada najlepszą kolekcję sztuki nowoczesnej. Będziesz miał okazję podziwiać rzeźby Picassa i Daliego. Można tu również podziwiać obrazy Moneta, Turnera i Maneta.

Opactwo Westminsterskie

Jest to jeden z najsłynniejszych historycznych budynków w mieście Westminster. Architektura tego budynku jest również bardzo imponująca. Jeśli chcesz zobaczyć najpiękniejszą architekturę, powinieneś odwiedzić Opactwo Westminsterskie. Można tu zobaczyć grobowiec Edwarda Wyznawcy, grobowce królów i królowych Anglii oraz grobowce angielskich monarchów.

Teatr Globe Szekspira

Jest to jeden z najsłynniejszych teatrów w Londynie. Jest to największy na świecie teatr elżbietański. Będziesz miał okazję zobaczyć na żywo sztukę napisaną przez Williama Szekspira. Można tu również poznać historię teatru oraz sławnych aktorów z przeszłości.

Londyńskie zoo

Jest to najsłynniejsze zoo na świecie. Znajduje się w Regents Park i jest jednym z najlepszych ogrodów zoologicznych na świecie. Będziesz miał okazję zwiedzić słynne eksponaty zwierząt, które żyją w zoo. W tym zoo można zobaczyć tak wiele unikalnych zwierząt.

Park Greenwich

Greenwich to jeden z najstarszych parków w Londynie. Znajduje się w nim najwięcej jezior i stawów, a otacza go wiele ciekawych budowli. Będziesz miał okazję podziwiać piękne widoki na park, a także jego wyjątkowe zabytki. Jeśli nie chcesz wydawać dużo pieniędzy, możesz zwiedzić Greenwich Park za darmo.

Southbank

Southbank to jedna z najlepszych dzielnic Londynu. Będziesz miał okazję podziwiać niesamowite widoki na Tamizę oraz inne atrakcje. Jeśli chcesz zwiedzić najlepsze miejsca w mieście, musisz odwiedzić Southbank.

Wnioski:

To są najlepsze miejsca do odwiedzenia w Londynie. Spędzając tu czas, zdobędziesz najlepsze doświadczenia związane z miastem. Miejsca te są również znane jako ukryte skarby miasta.