Pages Navigation Menu

Prywatne kwatery Sanok, Hel, Sopot i Krynica Morska

Weekendowy wypad tańszy o połowę

Weekendowy wypad tańszy o połowę

Przeraża Cię tłum turystów w popularnych polskich kurortach i miejscach wypoczynkowych? Nie lubisz tłoku na plaży, obleganych szlaków górskich lub kolejek po bilety? Zaplanuj krótki urlop poza sezonem i wypocznij nawet o połowę taniej! Najbliższa okazja ku temu nadarzy się już w listopadzie, a dokładniej w dniach od 22 do 24 listopada 2019 roku. To właśnie w przedostatni weekend listopada będzie miała miejsce kolejna odsłona akcji „Weekend za pół ceny”. Ta zacna inicjatywa propaguje korzystanie z usług turystycznych poza sezonem. Jej największą zaletą są duże obniżki cen.

 

Można zaplanować sobie na przykład dwudniowy wyjazd nad morze lub w góry i zatrzymać się w hotelu, pensjonacie lub gospodarstwie agroturystycznym, które bierze udział w akcji. Zaoszczędzimy sporo pieniędzy, a co równie ważne unikniemy tłumów na plaży lub na szlakach górskich. Każdy z nas potrzebuje od czasu do czasu naładować sobie akumulatory. Sprzyjają temu piesze lub rowerowe wycieczki krajoznawcze, zwiedzanie zabytków, zabiegi spa, koncerty i wizyty w obiektach muzealnych. Dużo ciekawych rzeczy możemy obejrzeć, doświadczyć, a przy tym zaoszczędzić trochę gotówki. Już teraz warto sprawdzić, które miejsca wezmą udział w listopadowej akcji i zarezerwować sobie pobyt w wybranym miejscu. Zwykle jest duże zainteresowanie, więc lepiej nie zwlekać.

 

Przed wyjazdem zadbajmy o odpowiednie przygotowanie naszego auta. Pod koniec listopada dobrze już mieć założone w aucie opony zimowe, aby żadne warunki pogodowe nie zaskoczyły nas podczas podróży. Przydadzą się na pewno rękawiczki, czapki i ciepłe ubrania. Nawet najkrótszy wyjazd wypoczynkowy warto wcześniej dokładnie zaplanować. Sprawdźmy, co możemy zwiedzić, gdzie warto zjeść, gdzie można przyjemnie spędzić czas z rodziną. Bardzo przyda się krótka chwila oddechu przed końcem roku. W grudniu będziemy już przecież myśleć o świętach i Sylwestrze. Wypoczynek za połowę ceny może w znacznym stopniu poprawić nam humory, korzystnie wpłynie na wydajność w pracy i sprawi, że z większym entuzjazmem zakończymy bieżący rok.